Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Shenzhen Liyuan Industrial Equipment Co., Ltd.

Chiny Shenzhen Liyuan Industrial Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shenzhen Liyuan Industrial Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Cześć Anna, nasz kierownik magazynu miał zamiar wysłać Ci wiadomość e-mail. Powiedział, że chciałby przekazać, że opakowanie było dobre, łatwość składania, powiedział, że było to naprawdę dobre doświadczenie. Ładnie też wygląda w magazynie. Jan

—— John Smith

Alan, chcielibyśmy podziękować za dostawę. Nowe regały mają duży wpływ na naszą działalność dzięki najczystszym i łatwym w obsłudze produktom. Wybranie centrów 900 mm było właściwą opcją w odniesieniu do produktu panelowego. Czekamy na przyszły biznes, kiedy zaatakujemy nasz skład drewna.

—— Dave

Cześć Anna Chciałbym powiedzieć, że regały są świetne, idealnie pasują do naszej przestrzeni i działają dobrze i jestem pod wrażeniem wspaniałej usługi świadczonej przez was wszystkich!

—— Joe Zrenda

Droga Ann, wykonujesz świetną robotę! Jesteśmy bardzo zadowoleni z produktu i usługi, bardzo profesjonalnie. Wyślemy ci nowe zamówienie w przyszłym tygodniu. Dziękuję bardzo!

—— Steve Smith

Cześć Alan, Obsługa była świetna od was ……. Bardzo szybko i sprawnie, wspaniale sobie z tym poradzić. Wkrótce otrzymamy dla ciebie nowe zamówienie.

—— Johnson Sutton

Im Online Czat teraz

Shenzhen Liyuan Industrial Equipment Co., Ltd.

1 2 3
Shenzhen Liyuan Industrial Equipment Co., Ltd. Shenzhen Liyuan Industrial Equipment Co., Ltd. Shenzhen Liyuan Industrial Equipment Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 50000,000-250000,000
Rok założenia : 2007
pc Export : 80% - 90%

Shenzhen Liyuan Industrial Equipment Co., Ltd jest producentem regałów magazynowych i inteligentnym producentem urządzeń przemysłowych, który specjalizuje się w badaniach i rozwoju, projektowaniu, sprzedaży, montażu i serwisie urządzeń magazynowych, obecnie przekształcił się w magazyn na dużą skalę producent regałów i zaawansowane przedsiębiorstwo opracowujące i produkujące inteligentne urządzenia przemysłowe w kraju i za granicą. Firma przeszła certyfikat zarządzania jakością ISO9001: 2000 oraz certyfikat systemu zarządzania środowiskowego ISO14001: 2004. I zdobył honorowy tytuł wiarygodnego przedsiębiorstwa wysokiej jakości w Chinach oraz tytuł zaawansowanego inteligentnego i technologicznego przedsiębiorstwa.

Od 2007 roku firma zaczęła wprowadzać zagraniczną technologię zarządzania logistycznego, aby zapewnić klientowi pełen zakres usług w zakresie magazynowania i zarządzania materiałami. Jeśli chodzi o wymagania różnych klientów, możemy dostosować różne lekkie, średnie, wytrzymałe regały i różne urządzenia peryferyjne do przechowywania, aby lepiej poprawić i zaspokoić maksymalne potrzeby klienta.

Obecnie wiele produktów znajduje szerokie zastosowanie w maszynach, elektronice, logistyce, przemyśle chemicznym, lotniczym, motoryzacyjnym, kolejowym, farmaceutycznym, spożywczym, tytoniowym, supermarketach, wojsku, energetyce, materiałach budowlanych i innych gałęziach przemysłu. Firma koncentruje się na połączeniu produktów z rynkiem i od dłuższego czasu współpracuje z University of Science and Technology East China University w celu opracowania technologii zautomatyzowanego sprzętu do przechowywania. Opracowanie wysokich specyfikacji i wielu stylów umożliwia naszym produktom lepszą integrację różnych potrzeb nowoczesnych magazynów, znacznie poprawiając wydajność magazynowania i osiągając cel maksymalnej wartości magazynowej.

Firma przestrzega: Ściśle przestrzega standardów, bezpiecznych i niezawodnych standardów jakości, kładzie nacisk na drogę innowacji naukowych i technologicznych, poprawy usług i zrównoważonego rozwoju oraz dąży do tego, aby klienci byli bardziej zadowoleni z zasady zwrotu dla nowych i starych klientów.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Liyuan Industrial Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Karen

Tel: +86 13530327172

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)